„SAUSIO 13-OJI MŪSŲ ATMINTYJE...“

Tai uždaryk mane, Tėvyne, savyje,
Kaip giesmę gerklėje mirtis uždaro,
Taip kaip uždaro vakarą naktis,
O tu man atsakai: „Aš tavo laisvė“...

Laisvė - didžiausia kiekvieno žmogaus ir kiekvienos tautos vertybė. Deja, ji reikalauja aukų. Kartais labai didelių ….
Atėjus Sausio 13-ajai, Laisvės gynėjų dienai, rytas darželyje prasidėjo pilietine akcija „Atmintis gyva, nes liudija“. Visose darželio grupėse ryte sužibo žvakelės, kaip ženklas, kad norime prisiminti ir pagerbti žuvusius ir nukentėjusius 1991 metų sausio 13-osios dalyvius. Visi vaikai ir visi darželio darbuotojai įsisegė į atlapus simbolį – neužmirštuolės žiedą, parodydami, kad vertina Laisvės kovotojų auką, yra dėkingi, jog šiandien gali džiaugtis gyvendami nepriklausomoje Lietuvoje. Užsiėmimų metu grupėse vyko pilietiškumo pamokėlės. Muzikos ugdymo metu mokytoja E. Staniulionienė meilę Tėvynei išdainavo dainose.
Tikime, kad istorinis atminties puoselėjimas padės mūsų vaikams užaugti savimi pasitikinčiais, Lietuvą mylinčiais bei ją ginti galinčiais piliečiais.

Vyr. mokytoja Gražina Švaikovskaja