Šeimos šventė Maišiagalos vaikų lopšelyje-darželyje

„Šeima yra vienintelė tikra sąskaita banke. Jei nepamiršit kasdien jos papildyti meile, švelnumu, ištikimybe ir pasiaukojimu, tai užaugs stebuklingos palūkanos“ – B. Ferrero.

Gegužė – gražiausias metų mėnuo, žydėjimo ir naujos gyvybės pradžios metas. Matyt todėl ir tarptautinę Šeimos dieną minime gegužės 15 dieną. Šią dieną gegužės 17 d. minėjo ir Vilniaus r. Maišiagalos vaikų lopšelio-darželio bendruomenė. Darželinukai ir jų tėveliai šventei pradėjo ruoštis beveik prieš mėnesį, dalyvaudami akcijoje „Auginame gėles“. Jie patys augino gėles ir padovanojo darželiui. Dabar akį džiugina įvairiaspalviai žiedai, nosį kutena gėlių kvapas.

Šventė prasidėjo dainomis ir sveikinimo žodžiais tėveliams ir mamytėms. Gera buvo girdėti iš mažų širdelių trykštančią meilę patiems brangiausiems tėveliams. Visus, susirinkusius į šeimų šventę „Augame kartu“ pasveikino ir lopšelio-darželio direktorė Ivona Marija Matveiko.
Po sveikinimų visi skubėjo į kūrybines dirbtuvėles, kur draugiškai praleido popietę. Šventės dalyviai išbandė piešimo ant vandens techniką Ebru. Kūrė peizažus, naudodami augalų lapus ir purškiamus dažus. Džiugus šurmulys sklido iš grupelės, kuriančios šeimos medžius. Visi norintys galėjo iš margaspalvių siūlų supinti draugystės apyrankes. Susikaupusios dirbo ir šeimos, kurios sodino darželio teritorijoje gėles. Visi draugiškai pasidžiaugė kūrybos rezultatais. Nuostabių darbų paroda papuošė darželio koridorių.

Puiki šventė buvo vienas iš projekto „Augame kartu“, skirto bendradarbiavimui su šeimomis, renginių. Šiltas pavasariškas lietus nesugadino didžiulėmis šeimomis susirinkusių dalyvių nuotaikos. Linkėdami vieni kitiems sėkmės, sudainavo bendrą dainą. Dėkojame taip gausiai dalyvavusioms šeimoms!

Mokytojos Daina Jermak ir Nerija Četrauskaitė