Šlama rudeniniai lapai

Atskubėjęs rudenėlis dovanoja mums daug nuostabių spalvų, gėrybių, tik suspėk viskuo grožėtis ir rinkti, kas po kojomis šnara, krenta. Spalio 14 d. Maišiagalos vaikų lopšelio-darželio salė pavirto šlamančių lapų karalyste. Daug džiaugsmo vaikams suteikė įvairiuose salės kampuose paslėptos staigmenos, kurias vaikai turėjo atspėti: kas miške auga, o kas darže karalius, ką galima iš gilių padaryti ir ko negalime iš miško gėrybių valgyti. Vaikai puikiai pasirodė ir žaidimuose imitavo šlamančius lapus, lopšelinio amžiaus vaikai puikiai dainavo apie grybų karalių baravyką, o vyresniojo amžiaus ugdytiniai šauniai dainavo ir deklamavo eiles.

Šiai šventei ruošėsi maži ir dideli, auklėtojai, virėja ir tėveliai. Tėveliams nuoširdų ačiū tariame už nuostabias, pačių pagamintas, kaukes. Kadangi ruduo – gėrybių metas, mūsų virėja paruošė vaikams skanių ir sveikų desertų – keptų obuolių su ledais. Manau, kad galima teigti, jog šventė pavyko, nes vyravo gera nuotaika ir šypsena vaikų veiduose.

Edita Staniulionienė