Šokių konkursas

Balandžio 26–29 dienomis, kartu su „Drugelių“ ir „Nykštukų“ gr. ugdytiniais dalyvavome Vilniaus r. Nemenčinės vaikų lopšelio-darželio organizuotame konkurse-festivalyje „Šoka paukščiai, šoka gėlės, šoka netgi boružėlės“.
Nors konkursas vyko nuotoliu, tačiau pasiruošimas jam buvo toks gyvas ir smagus, kad dar dabar kartais peržiūrime vaizdo įrašus, kuriuos išsiuntėme į konkursą. Kartu paruošėme spalvingus ir gražius pasirodymus. „Drugelių“ gr., atliko Lietuvių liaudies ratelį „Ciceliukė Marceliukė“ bei „Linksmapolkė“. Šokiai ypatingai smagūs, žaismingi ir judrūs. Vaikai su malonumu juos atlieka. „Nykštukų“ gr. atliko jausmingą lietąjį valsą „Mažytė Lopšinė“ (Little Lullaby) ir tradicinę „Polka“. Šitie jų pasirodymai, taipogi žavi visą darželio bendruomenę. O jau kostiumų grožis ir autentiškumas! Smagi patirtis, ką bepridursi!
Vertinimo komisija atrinko pačius geriausius ir šauniausius. Mes laimėjome 2-ąją ir 3-ąją vietas, savo amžiaus kategorijoje. Nominacijas „Jautriausias šokis“ bei „Draugiškiausias šokis“. Džiaugiamės iš visos širdies! Plačiau apie konkursą skaitykite čia https://www.vrsa.lt/go.php/lit/Placiau/12470?fbclid=IwAR2ajh4OkR1W-LsOiqkYin0F7OES235mv8S-ko5kBu_ZFQOsftbE85nJSk0
Jūsų dėmesiui pristatome mūsų šokius!
„Poleczka“

„Little Lullaby“