Šokių sūkury

Balandžio 27 dieną, minint Tarptautinę šokių dieną, Maišiagalos vaiku lopšelis-darželis prisipildė vaiku šokiais, dainomis ir juoku! Čia vyko Vilniaus rajono Maišiagalos krašto ikimokyklinį ir priešmokyklinį ugdymą teikiančių švietimo įstaigų vaikų, virtualus festivalis „ŠOKIŲ SŪKURY“ – tarptautinei šokio dienai paminėti. Ir nors festivalis vyko nuotoliniu būbu, tačiau pasiruošimas jam buvo toks gyvas ir smagus, kad dar ir dar kartą peržiūrime vaizdo įrašą su savo bei kitų ugdymo įstaigų vaikų pasirodymais. Visiems kartu pavyko sukurti spalvingus ir gražius pasirodymus. „Drugelių“ gr., atliko lietuvių tautinį šokį „Žvirblis ir zylutė“. Pavasariui prasidėjus paukščių tema labai aktuali visuose darželiuose. „Nykštukų“ gr. vaika pašoko „Baba Jaga ne est zla“ - šokis ypatingai smagus ir žaismingas. Ši kartą dalyvavo ir abi mažųjų grupės: „Paukšteliai“ atliko nuotaikingą šokį „Skruzdelytės“, o „Boružėlės“ žavėjo visus savo šokiu „Pimpačkiukai“. Vaikų pasirodymai žavi visą darželio bendruomenę. Visi stengiasi padėti atrodyti vaikams gražiai ir tvarkingai, todėl kostiumais bei išvaizda rūpinasi visas darželio personalas. Be galo džiaugiamės savo rezultatais ir sukauptu šokių bagažu! Taip pat labai džiaugiamės, kad šokis yra vertinamas ir mylimas ne tik mūsų bet ir kitose įstaigose, visų pasirodymai spalvingi ir nuoširdūs, pilni gerų emocijų ir džiaugsmo šokti. Širdingai dėkojame visiems dalyviams!

1. Maišiagalos vaikų lopšelio-darželio grupėms „Nykštukai“, „Drugeliai“, „Boružėlės“, „Pauksteliai“.
  2. Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazijos priešmokyklinei grupei.
  3. Vilniaus r. Glitiškių vaikų darželio grupei „Drugeliai“.
  4. Vilniaus r. Avižienių vaikų lopšelio-darželio grupei „Smalsučiai“.
  5. Vilniaus r. Sudervės Mariano Zdziechovskio pagrindinei mokyklai.
  6. Vilniaus r. Paberžės „Verdenės“ gimnazijos ikimokyklinio ugdymo grupei „Bitutės“.
  7. Vilniaus r. Dūkštų pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo grupei „Drugeliai“.

Kviečiame pasižiūrėti virtualaus festivalio akimirkas ir pasidžiaugti kartu su mumis!

Mokytoja Viktorija Piatkova