Spotkanie z Mikołajem w grupie „Biedronki”

Okres Świąt Bożego Narodzenia to czas pełen radości, piękna, magii i czarów, czas spełniania marzeń i okazywania sobie wzajemnie miłości. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tych świąt, nasze „Biedronki” wystąpiły w przedstawieniu przygotowanym specjalnie dla kochanych Rodziców. Przedstawienie miało charakter typowo świąteczny, nagrany w wersji filmiku.
Mali artyści z grupy „Biedronki” w zimowej scenografii zaprezentowały swoje umiejętności śpiewając i wygrywając na instrumentach muzycznych. Nie zabrakło też zimowego tańca z szarfami. Całe Przedszkole wypełniło się magiczną, ciepłą i radosną atmosferą Świąt Bożego Narodzenia.
Na przedstawieniu pojawił się długo oczekiwany gość – Święty Mikołaj. Pomimo braku śniegu udało mu się dotrzeć do przedszkola. Powitaliśmy Świętego Mikołaja piosenką i wierszem. Spotkanie minęło w bardzo miłej atmosferze i przyniosło dzieciom wiele radości. Wszystkie przedszkolaki otrzymały prezenty. Cieszymy się, że Św. Mikołaj o nas pamiętał i czekamy na jego wizytę w przyszłym roku.
Info. i zdjęcia Lilija Ceiko, zdjęcia Wiktorija Miskelowicz