Statome kelius

2021 m. balandžio mėnesį su „Drugelių“ grupės vaikučiais išbandėme jėgas statydami kelią. Apie saugų eismą kelyje vaikai daug sužinojo kartu su mokytoja Nerija keliaudami po Maišiagalos miestelį. O su mokytoja Daina diskutavo, kam keliai reikalingi, kur jais galima nuvykti, ar patinka vaikams keliauti. Nusprendę, kad įdomiausia keliauti ne po vieną, visi kartu pastatėme ir kelią, kuriuo galima nukeliauti ten, kur širdis geidžia. Kiekvienas galėjo prisidėti prie kelio statybos, kaip jam patiko: piešdamas, dėliodamas kaladėles, geležinkelio bėgius... Pavyko tikrai puikiai! Kurdami kelią sudalyvavome Vilniaus lopšelio-darželio „Eglutė“ organizuotame virtualiame respublikiniame ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų projekte „STEAM kelias“.
STEAM ugdymas – integralus, į kompleksišką tikrovės reiškinių pažinimą, pritaikymą ir problemų sprendimą kreipiantis mokinių gebėjimų ugdymas gamtos mokslų, technologijų, inžinerijos, menų ir matematikos (STEAM, angl. science, technology, engineering, arts, maths) kontekste.
Mokytoja Daina Jermak