Sudie, darželi!

Kiekvieno vaiko gyvenime nenumaldomai ateina diena, kai turi atsisveikinti su darželiu. Birželio dvidešimt trečiosios popietę į šventiškai papuoštą žaidimų aikštelę susirinko „Drugelių“ grupės tėveliai, darželio mokytojai. Išleistuvių į mokyklą šventė visuomet būna pati iškilmingiausia ir gražiausia. Šventiškai pasipuošę ir labai susikaupę mažieji absolventai nuoširdžiai dainuodami, šokdami, deklamuodami eilėraščius įrodė visiems susirinkusiems, jog tikrai jau yra pasiruošę keliauti į mokyklėlę. Mokytojos N. Četrauskaitė ir K. Misevič visiems susirinkusiems į šventę priminė, kiek daug gražių dienų drauge su vaikais praleido darželyje. Gražius atsisveikinimo žodžius tarė ir darželio direktorė Ivona Marija Matveiko. Ji palinkėjo vaikams geros kloties mokykloje ir įteikė darželio baigimo diplomus. Tėveliams dėkojame už bendravimą ir bendradarbiavimą per visus šiuos drauge praleistus metus.

Padėkos žodžius tarė ir ugdytinių tėveliai – už skambias dainas ir smagius šokius dėkojo meninio ugdymo mokytojoms: E. Staniulionienei ir V. Piatkovai.

Po iškilmingos ceremonijos išleistuvininkai su tėveliais tradiciškai darželio kieme pasodino medelį. O po fotosesijos į dangų pakilo vaikų svajones pildantis „geltonas debesėlis“ helio balionų.

Vaikučiams norisi palinkėti įspūdingos, džiaugsmo ir nuotykių kupinos vasaros. Tegul nerūpestinga vaikystė jiems leidžia dar pabūti vaikais, papramogauti, juk rugsėjį jie pirmą kartą peržengs mokyklos slenkstį, kur jų lauks nauji patyrimai ir įspūdžiai.

Mokytojos N. Četrauskaitė ir K. Misevič