Sudie, darželi mielas!

Baigėsi 2018–2019 mokslo metai. Gegužės 30-osios popietę į Maišiagalos vaikų lopšelio-darželio salę skubėjo „Drugelių“ grupės ugdytinių tėveliai, seneliai, broliukai ir sesutės. Vieni skubėjo pasidžiaugti per metus paaugusių vaikučių pasiekimais, kiti – jau atsisveikinti su darželiu.

„Drugeliai“ dainavo, deklamavo, šoko. O šaunieji išleistuvininkai tarė atsisveikinimo su draugais, mokytojais, darželiu žodelius. Darželio direktorė išleistuvininkams įteikė pirmuosius jų gyvenime diplomus ir palinkėjo sėkmės mokykloje.

Mokytojos džiaugėsi, kad per metus vaikai paaugo, daug ko išmoko, svajojo ir buvo smalsūs. Iškeliaujantiems į mokyklą linkėjo džiugių ir šviesių svajonių, lengvos mokyklinės kuprinės. Dėkojo tėveliams už bendradarbiavimą, palaikymą ir pagalbą bei palinkėjo ir toliau džiaugtis vaikų pasiekimais.

Darželio kieme vaikai su tėveliais sodino medelius. Į dangų „Drugelių“ paleisti nuskriejo dvidešimt baltų balionų, dvidešimt šviesių vaikų svajonių... Tikime, kad jos tikrai išsipildys.

Mokytoja N. Četrauskaitė