Svarbiausia žmonijos šventė – Tarptautinė vaikų gynimo diena

Visi mes atėjome iš šalies vardu – Vaikystė. Kiekvienas žmogus buvo vaiku. Todėl visas pasaulis mini šią dieną. Vaikai nerūpestingai džiaugiasi gaunamomis pramogomis ir dovanomis. O suaugęs pasaulis džiaugiasi galintis visą tai suteikti.
Birželio 1 dieną Maišiagalos vaikų lopšelyje–darželyje taip pat švenčiama ši šventė. Šiandieną turėjome svečių iš Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazijos ir Maišiagalos kun. Juzefo Obrembskio gimnazijos. Mokiniai ir pedagogai visam pusdieniui paruošė užsiėmimus ir pramogas su vaikais. Jų gera nuotaika ir skleidžiama šiluma apgaubė šiandien ne tik mūsų darželio ugdytinius bet ir visą kolektyvą. Nuo ryto darželis buvo prisipildęs dar skambesnio vaikų juoko.
Vaikai su naujais draugais konstravo pasakiškas pilis iš kaladėlių, pasipuošė veidelius stebuklingo miško gyventojų kaukėmis. Keliavo į povandeninį pasaulį ir pasigamino grakščias medūzas. Pramoginės veiklos, dovanos, kūrybinės dirbtuvės, muilo burbulai, judrėji žaidimai lauke, dailės, šokių ir muzikinės veiklos buvo vainikuotos saldžiomis dovanėlėmis.
Dėkojame gimnazijoms už puikiai suorganizuotą šventę mūsų vaikučiams!
Mokytoja Viktorija Piatkova