Svečiuose Vilniaus rajono šeimos ir vaiko gerovės centre

Šiandien, sausio 6 d., mūsų lopšelio-darželio Trys Karaliai: Kasparas, Merkelis ir Baltazaras, su „Drugelių“ ir „Nykštukų“ gr. ugdytiniais svečiavosi Vilniaus rajono šeimos ir vaiko gerovės centre. Centro globotiniams ir darbuotojams mūsų ugdytiniai padovanojo šventinį pasirodymą, o Trys Karaliai papasakoję, jog einantys aplankyti tolimoje šalyje gimusio kūdikėlio Jėzaus ir nešantys jam dovanų – aukso, miros ir smilkalų, įteikė centro globotiniams saldžias džiaugsmo dovanėles linkėdami visiems sveikatos, laimės ir džiaugsmo. Pabaigoje visi šventės dalyviai smagiai pasilinksmino šokdami.
Dėkojame Vilniaus rajono šeimos ir vaiko gerovės centro direktorei Justinai Turbienei už šiltą priėmimą ir dovanas.

C. Buinovska