Tegyvuoja Mykolas Kleopas Oginskis darželyje!

„Michał Kleofas Ogiński zawsze żywy” w przedszkolu

2015 m. yra paskelbti Mykolo Kleopo Oginskio metais. Mykolas Kleopas Oginskis – labai spalvinga ir daugialypė asmenybė, jis valstybės ir politikos veikėjas, kompozitorius, kunigaikštis. Šiandien jis daugiausia žinomas kaip kompozitorius, garsiojo polonezo „Atsisveikinimas su tėvyne“, populiarumo neprarandančių mazurkų, valsų, maršų autorius. Šiandien, spalio 15 d., Maišiagalos vaikų lopšelio-darželio vyresniųjų grupių ugdytiniai per netradicinį muzikos užsiėmimą paminėjo kompozitoriaus 250-ąsias metines. Meninio ugdymo mokytoja pristatė pranešimą apie Oginskio gyvenimą bei kūrybą, ugdytiniai klausėsi Oginskio sukurtų kūrinių. Labiausiai vaikams įstrigo „Atsisveikinimas su tėvyne“ pagal kurį išmoko polonezo žingsnelių.
Manau, kad jau nuo ikimokyklinio amžiaus reikia skiepyti meilę muzikai.

2015 rok jest ogłoszony rokiem Michała Kleofasa Ogińskiego. 15 października dzieciaki z Mejszagolskiego Żłobka-Przedszkola miały nietradycyjne zajęcia muzyczne „Michał Kleofas Ogiński zawsze żywy”. To nie przypadek, że 15 października wspomnieliśmy o kompozytorze. Właśnie 1833 roku 15 października jest datą śmierci kompozytora. Podczas zajęć została przybliżona sylwetka, twórczość kompozytora. Najbardziej wpadło do ucha polonez „Pożegnanie Ojczyzny”. Po nauczaniu dzieci kroku poloneza, uroczyście zakończyliśmy nietradycyjne zajęcie muzyczne „Michał Kleofas Ogiński zawsze żywy”.

Nauczyciel muzyki Edyta Staniulionienie
Meninio ugdymo mokytoja Edita Staniulionienė