Turiningai praleistas laikas Lietuvos Respublikos Seimo rūmuose

2015 m. spalio 5 d. Tarptautinės mokytojų dienos proga Maišiagalos vaikų lopšelio-darželio pedagogai turėjo galimybę apsilankyti Lietuvos Respublikos Seimo rūmuose ir susipažinti su Seimo darbu. Pedagogus pasitiko ir ekskursiją po Seimo rūmus vedė ne tik Seimo ryšių su visuomene skyriaus darbuotoja bet ir Lietuvos Respublikos Seimo narė Rita Tamašunienė.

Iš pradžių buvome nuvesti į spaudos konferencijų salę, kur galėjome pasijusti tarsi tikroje konferencijoje. Vėliau mums buvo aprodyta Seimo posėdžių salė, sužinojome, kaip atrodo balsavimo vykdymo procedūra. Taip pat pabuvojome Algirdo Mykolo Brazausko, Lietuvos tarybos ir Konstitucijos salėse, kuriose vyksta konferencijos, susitikimai ir pasitarimai. Apsilankėme Popiežiaus Jono Pauliaus II Seimo auloje. Supažindino mus ir su istorine Kovo 11-osios Akto sale, į kurią Seimo nariai renkasi į iškilmingus posėdžius, skirtus svarbiausiems Lietuvos istorijos įvykiams paminėti. Pamatėme taip pat portretų galerijas: 1920–1940 m. parlamento pirmininkų, 1990–2012 m. Seimo Pirmininkų ir kt. Ekskursijos pabaigoje Seimo narė Rita Tamašunienė aprodė mums savo darbo vietą ir kiekvienai iš mūsų įteikė dovanų – saldainių, rašiklių, o darželiui – paveikslą, kuriame pavaizduotas Lietuvos Respublikos Seimas.

Ekskursija paliko labai didelį įspūdį. Esame dėkingi Lietuvos Respublikos Seimo narei Ritai Tamašunienei ir Maišiagalos vaikų lopšelio-darželio direktorei Ivonai Marijai Matveiko už malonias akimirkas ir galimybę Tarptautinę mokytojų dieną apsilankyti Lietuvos Respublikos Seime.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Celina Buinovska