Ugdytiniai Širvintų parapijos globos namuose

Sausio 29 d. įvyko antrasis akcijos ,,Gerumas mus vienija” etapas – ugdytiniai svečiavosi Širvintų parapijos globos namuose, kur dainomis ir saldžiais šokoladais sušildė globos namų gyventojų širdis. Senoliai labai džiaugėsi sulaukę tokių mažų ir talentingų svečių, o Širvintų parapijos globos namų valdytojas Sigitas Kirtiklis įteikė vaikų grupėms ne tik padėkutes, bet ir skanių, saldžių grybukų, kuriais vyresnieji ugdytiniai grįžę į lopšelį-darželį pasidalijo su mažesniaisiais –,,Paukštelių” ir ,,Boružėlių” grupių ugdytiniais.

Organizuodami ugdytiniams išvykas į Paberžės socialinės globos ir į Širvintų parapijos globos namus siekėme ugdyti vaikų tarpusavio supratimą, toleranciją bei pagarbą senyvo amžiaus ir sergantiems žmonėms.

Dar kartą norėtųsi padėkoti lopšelio-darželio ugdytiniams ir jų tėvams už dalyvavimą akcijoje ,,Gerumas mus vienija” ir pasidalijimą gėriu. AČIŪ!

Socialinė pedagogė C. Buinovska