„Vaikystė – tai margas drugelis…“

„Vaikystė - tai margas drugelis,
Vaikystė - tai sapnas gražus,
Ji lekia kaip lengvas vėjelis
Ir greitai skaičiuoja metus.“

Vasara prasideda gražia švente – Tarptautine vaikų gynimo diena. Birželio pirmoji primena visuomenei apie būtinybę saugoti ir gerbti vaikų teises. Tai pagrindinė sąlyga kuriant ir formuojant humanišką, teisinę ir dvasiškai sveiką visuomenę.
Maišiagalos vaikų lopšelio-darželio ugdytiniams ši diena praėjo labai įdomiai ir turiningai: „Drugelių“ grupės ugdytiniams šventė prasidėjo vėjo malūnėlių dirbtuvėlėmis. Vėliau „Drugeliai“ sportavo ir šoko, darželio kieme piešė kreidelėmis ant asfalto, pūtė muilo burbulus, sporto aikštelėje žaidė įvairiausius judriuosius žaidimus. „Paukštelių“ grupės ugdytiniai šią dieną taip pat paminėjo linksmai leisdami laiką lauke, žaisdami su ryškiaspalviais balionais ir leisdami juos į dangų, pūsdami bei gaudydami muilo burbulus, piešdami piešinius, šokdami bei žaisdami įvairius žaidimus.
Ši diena vaikams praėjo labai linksmai ir greitai. Jie ne tik linksminosi, žaidė, bet kartu ir daug ko mokėsi: draugauti, kurti, tyrinėti, grožėtis, pastebėti šalia esantį, bendrauti su suaugusiais bei vaikais ir dar daug, daug ko…

Mokytojos Nerija Četrauskaitė ir Karolina Misevič