Świąteczny występ Krasnali

19 grudnia 2023 r. we wtorkowe popołudnie sala naszego przedszkola zamieniła się w magiczną, wspaniałą scenę, na której Nasi najważniejsi aktorzy wystąpili przed swoimi najbliższymi. Krasnale poradziły sobie rewelacyjnie, jesteśmy z Nich bardzo dumni! Było dużo śmiechu, tańca a także świątecznych piosenek. Uśmiechy nie znikały z dziecięcych buziek, a całe przedsięwzięcie uwieńczyło spotkanie ze św. Mikołajem.
Po występie Krasnale wspólnie z Rodzicami, rodzeństwem dekorowały świąteczne pierniki z intencją wręczenia dla samotnej osoby, ponieważ naszym obowiązkiem jest pamiętać o samotnych i opuszczonych ludziach w wigilijny wieczór.
Szanownym Rodzicom, Pani Oksanie i Panu Gienadijowi serdecznie dziękujemy za współpracę w przygotowaniu strojów i rekwizytów dla Krasnali. Dzięki temu nasi podopieczni cudnie się zaprezentowali.
Zobaczcie Sami jak było pięknie!
Info. Grażyna Sz., zdjęcia: Celina B., Ramūnė S., Wiesława J.