Wielkanocny bieg zajęcy – 2023

12 kwietnia w naszym Żłobku - przedszkolu odbył się „Wielkanocny Bieg Zajęcy – 2023”, podczas którego wszystkie dzieci w przebraniach zajęczych biegły dookoła przedszkola. Celem tego biegu było pozytywne nastawienie do aktywności fizycznej i sportu. Do tego wydarzenia wszyscy przedszkolacy i nauczyciele przygotowywali się wcześniej – rysowali, wycinali i sklejali zajęcze uszy, tak aby każdy przedszkolaczek miał w co się przebrać podczas biegu. Przy wesołej muzyce dzieci ćwiczyły i biegały dookoła przedszkola. Pogoda dopisała, a więc poranek z ćwiczeniami na świeżym powietrzu to prawdziwe orzeźwienie i zastrzyk energii na cały dzień! Takie radosne wydarzenia pomagają poczuć radość z fizycznej aktywności.
Nauczycielka Lilija Ceiko