Žiema, žiema, bėk iš kiemo

Visą savaitę „Drugelių“ grupėje tvyrojo Užgavėnių nuotaika. Vaikai gamino Užgavėnių kaukes, o jiems padėjo Kauno rajono Samylų kultūros centro Ilgakiemio laisvalaikio salės kultūrinių renginių organizatorė Agnė Vodčicienė. Nuotoliniu būdu vaikai su ponia Agne aptarė, kokios šventės laukia ir išsiaiškino, kaip jai reikia ruoštis. Visi plušėjo „iš peties“, tad ir rezultatų nereikėjo ilgai laukti. Užgavėnių kaukių paroda papuošė grupės rūbinėlę, o jų nuotraukos iškeliavo į virtualią parodą. (https://www.facebook.com/517887828405333/posts/1487381544789285/)
Vasario 12 dieną, penktadienį „Drugeliai“ kibo į darbą – su mokytoja Nerija ir mokytojos padėjėja Irena J. darė žiemos pabaisą – Morę, į kurią sudėjo visas „blogybes“. Ir, pasipuošę kaukėmis, nuskubėjo linksmintis. Žaidė tradicinius Užgavėnių žaidimus apie jaučius, ožkas, arklius ir, žinoma, blynus. Darželio kieme „kėlė triukšmą“. Aplankė mažuosius draugus iš „Paukštelių“ ir „Boružėlių“ grupių. Voliojosi sniego pusnyse. Žodžiu, varė žiemą iš kiemo.
O Morę su visomis žiemos ir „vaikiškomis“ blogybėmis patikėjo mokytojai Nerijai išvežti toli, toli nuo darželio, į mišką. Tikimės, kad žiema išsigando mūsų baisių kaukių bei triukšmo ir neilgai trukus pasitrauks iš mūsų kiemo.
Mokytoja Nerija