Žiemos pasaka

Gruodžio 16 dieną „Drugelių“ grupės vaikučiai gavo kvietimą atvykti į darželio salę, pasiklausyti Besmegenio skaitomos „Žiemos pasakos“. Bet išdykėlis žiemos vėjas suplėšė knygelę, lapus supainiojo. Vaikams su Nykštuku, meninio ugdymo mokytoja Edita Staniulioniene ir Besmegeniu, mokytoja Nerija Četrauskaite teko rinkti knygelės lapus ir juos perskaityti... O knygelėje buvo visko – dainelių, žaidimų, eilėraščių, smagių užduotėlių... Žodžiu, tikra „Žiemos pasaka“. Bebaigiant skaityti „Žiemos pasaką“, įvyko stebuklas. Tikrų tikriausias stebuklas - durys plačiai atsivėrė ir į salę įžengė Kalėdų senelis. Su didžiausiu maišu dovanų! Visi labai apsidžiaugė sulaukę tokio svečio. Kalėdų seneliui padainavo dainelę ir pažaidė žaidimą. Kalėdų senelis visus dosniai apdovanojo.
Besmegenis, oi,
Mokytoja N. Četrauskaitė