„Žiemos pasaka“ iškeliavo...

2018 m. gruodžio mėnesį „Drugelių“ grupėje buvo vykdomas projektas „Atvažiuoja Kalėdos...“ .Vaikai ir, tikimės, jų tėveliai, sužinojo, kaip mūsų protėviai laukdavo šv. Kalėdų. Bet, svarbiausia, daug laiko praleido drauge. Vaikai su šeimos nariais kūrė savo svajonių namus, juos dekoravo. Pirmomis gruodžio dienomis visi svajonių namai „atkeliavo“ į darželį ir „apsigyveno“ „Drugelių“ grupės rūbinėlėje. Rūbinėlė pavirto tikra „Žiemos pasaka“. Vaikai savo kūrybiniais darbais kasdien papildydavo šią pasaką – joje apsigyveno žaliaskarės eglutės, popieriniai seniai besmegeniai, sužibo žvaigždės ir mėnulis. Prieš Kalėdas namelius apšvietė girliandos ir žvakutės... „Žiemos pasaka“ žavėjosi darželio bendruomenė ir svečiai. Visus stebino tėvelių išradingumas.

O sausio 2 dieną „Drugelių“ „Žiemos pasaka“ iškeliavo į Vilniaus rajono Nemenčinės daugiafunkcinio kultūros centro Maišiagalos skyrių (Algirdo g. 4, Maišiagala).

Nuoširdžiai dėkojame tėveliams už brangiausią Kalėdinę dovaną ir turiningai drauge praleistą laiką. Visus maloniai kviečiame aplankyti parodą.

Mokytoja N. Četrauskaitė