Erasmus +

PROJEKTAS 2024-1-LT01-KA122-SCH-000220159, FINANSUOJAMAS EUROPOS SĄJUNGOS LĖŠOMIS PAGAL PROGRAMĄ ERASMUS+
„MAIŠIAGALOS VAIKŲ LOPŠELIO-DARŽELIO DARBUOTOJŲ MOBILUMAS“
2024-06-01–2025-05-31

Projektas yra orientuotas i pedagogu ir įstaigos administracijos kvalifikacijos kėlimą ir žinių įgijimą darbui STEAM metodika bei darnaus vystymosi principus. Į projekto veiklas bus įtraukti pedagogai, administracijos darbuotojai bei techninio personalo darbuotojai.
Projekto tikslai:

1. Gilinti darbuotojų žinias darnaus vystymosi klausimais ir ugdyti jų gebėjimus taikyti darnaus vystymosi tikslus ir principus darželio veiklose.
  2. Susipažinti bei perimti gerąsias praktikas iš Lenkijos vaikų darželio, t.y. STEAM metodų ir naujų idėjų STEAM erdviu kūrimui.

Mobilumo tipai: „Job-shadowing“, kursai ir mokymai.

Numatyti rezultatai:

1. Suprasti švietimo darniam vystymuisi principai ir tikslai;
  2. Sustiprinti pedagogų gebėjimai ir įgūdžiai integruoti darnaus vystymosi vertybes į savo sritį;
  3. Pedagogai įkvėpti prisidėti prie darnesnės, harmoningesnės ir tvaresnės visuomenės kūrimo;
  4. Pedagogai išmoks taikyti STEAM metodą ugdymo procese;
  5. Perimtos gerosios praktikos iš Lenkijos kolegų;
  6. Pagerintos kalbų žinios;
  7. Paskatintas skirtingų šalių pedagogų keitimasis patirtimi.

---
Tarptautinis projektas „Lenkų mokykla emigracijoje. Kompetentingas mokytojas ir kreatyvus mokinys - raktas į sėkmę"
„Polska szkoła na emigracji. Kompetentny nauczyciel i kreatywny uczeń kluczem do sukcesu”.

Tautinė Agentūra pripažino mūsų projektą kaip Erasmus+ programos geros praktikos pavyzdį
Mums malonu pranešti, kad projektas „Lenkų mokykla užsienyje. Kvalifikacijos kėlimo parama lenkų mokyklų mokytojams “, kurį vykdė mūsų lopšelis-darželis bendradarbiaujant su MODM Balstogėje ir kitose Europos lenkų švietimo įstaigose, dėl aukštos dalykinės kokybės ir pavyzdingo valdymo. Tautinė Agentūra pripažino mūsų projektą kaip geros praktikos pavyzdį Erasmus+ programos.
Projektas yra pažymėtas Erasmus+ projektų rezultatų platformoje, kurios tikslas - plataus masto informacijos apie projekto rezultatus ir jų sėkmę sklaida.

Informacija atnaujinta